Expertiz Hizmetleri

Eşyalarınızı gelip yerinde inceliyoruz. Erdemli Yıldırım nakliyat, yükünüzü görerek en uygun fiyat ve nakliye hizmetini sunmaktadır. Expertiz Hizmeti, adından da anlaşılacağı gibi yerinde inceleme ve keşif yapma hizmetidir. Yani Erdemli’den yine Mersin veya Erdemli içine ya da şehirler arası taşıma taşıma yapılacaksa eğer eşyalarınızı gelip yerinde inceliyoruz. Bu sayede eşyalarınızın durumunu, nasıl bir araçla taşıma yapılabileceği, nasıl paketleme yapılacağı ve asansör kullanılıp kullanılmayacağı gibi tespitleri yapılarak en uygun hizmetin ve en ekonomik fiyatın sizlere sunulması için uyguladığımız bir hizmet türüdür.

Expertiz hizmeti ile eşyaların yerinde görülmesi iş sırasında ve sonrasında oluşabilecek anlaşmazlıkları ve sorunları da ortadan kaldırmaktadır. Nasıl mı? Eşyalarınızı gördüğümüzü zaman nasıl bir hizmet ve ekipman kullanacağımızı anlamakla birlikte eşyaların tam olarak ne durumda olduğunu da anlayabilmekteyiz. Yükünüzü teslim almadan ne durumda olduğunu görerek sizleri de bilgilendiriyoruz ki, karşılaşmadığımız bir durum değil, bizden önce oluşan sorun üzerimize kalmasın. Aynı şekilde sizler de sorunsuz olan eşyalarınızı nasıl teslim ettiğinizi bilirseniz kusursuz şekilde hizmetimizi tamamlamış oluruz.

Kısacası, Erdemli evden eve nakliye işlemi yaptırmadan önce Expertiz yaptırmanızı mutlaka öneriyoruz. Yıldırım nakliyat olarak bizden taşıma talebinde bulunan tüm müşterilerimiz için elimizden gelenin en iyisini yapmaya hazırız. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin.

 

Sitemiz ve hizmetlerim hakkında yorumlarınız bizim için değerlidir.