Paketleme

Eşyalarınızın değeri ne olursa olsun, her biri için özel olarak en uygun paketleme malzemesi kullanıyoruz. Yükünüz bizimle güvende. Alanında uzman olan çalışma arkadaşlarımız, her bir eşyanızı özelliğine uygun şekilde – sökümünü gerçekleştirdikten sonra – paketleme ve ambalaj işlemini yapmaktadır. En ideal şekilde paketlenen eşyalarınız deneyimli ekibimiz tarafından çizilme ve darbe olmamasına karşın dikkatli şekilde taşınarak aracımıza yüklenmektedir. Sarsılmayacak ve kırılmayacak şekilde istiflenen eşyalarınız şehir içi taşıma için de şehirler arası taşıma için de uygun hale getirildikten sonra gidilecek yere kadar taşınır ve ardından yeni yerinizde de asansörlü taşıma aracımız kurulması gerekiyorsa tekrar asansör kurularak eşyalarınız taşınır.

Aynı şekilde hangi eşyayı hangi eleman söktü ise aynı personelimiz varış noktasında da eşyaları ait olduğu odalara taşır ve montajını yaparak sizin gösterdiğiniz yere sabitler. Bu şekilde nakliyesi yapılan eşyalarınız alındığı şekilde geri sizlere garantili olarak iade edilir. Sizler de sorunsuz ve garantili bir Erdemli evden eve nakliyat hizmeti istiyorsanız bizimle iletişime geçiniz.

 

Yorumlarınız bizim için değerlidir. (1 Yorum)

  • Hüseyin ERSOY

    - 16 Temmuz 2019 20:14

    Birkaç parça çok kıymetli olmayan eşyamızın taşınması için teklif istedik. Diğer firmalara göre hem uygun fiyat verdiler hem de çok kaliteli şekilde ambalajlayıp eşyalarımızı taşıdılar. Çok teşekkür ediyorum iyi çalışmalar.

Sitemiz ve hizmetlerim hakkında yorumlarınız bizim için değerlidir.