Şehirler Arası Taşımacılık

Erdemli’den şehirler arası taşınma işleriniz için en iyi araçlarımız ve uzman personelimiz ile sigortalı ve ucuz şekilde taşımacılık hizmeti veriyoruz. Şehirler arası nakliye konusunda tam donanımlı araçlarımız ve uzman kadromuz ile %100 garantili ve güvenli evden ve taşıma hizmeti sunmaktayız.

Şehirler arası taşıma hizmeti için özel olarak uyguladığımız bazı hizmetlerimiz mevcuttur. Eşyalarınız, uzun yolculuk öncesi en güzel şekilde ve en kaliteli malzemeler ile paketlenmektedir. Bu sebeple, uzun süren transfer sürecinde herhangi bir darbe ya da sarsılmadan etkilenmesini engellemekteyiz. Uzman personelimiz ile araca yerleştirilen eşyalarınız güvenli ve kurallara uygun şekilde taşınarak belirtilen sürede varış noktasına ulaşmış olur. Aynı ekibimiz, eşyalarınızı yeni yerinizde de asansör kiralama yaparak kısa sürede taşımaktadır. Erdemli şehirler arası taşıma öncesinde firmamızla sözleşme yapabilir ve garantili hizmet alabilirsiniz. Detaylı bilgi için Erdemli Yıldırım Nakliyat ekibinden bilgi alabilirsiniz.

 

Yorumlarınız bizim için değerlidir. (1 Yorum)

  • Aydın GERGİN

    - 16 Temmuz 2019 20:01

    Merhabalar. Yıldırım Nakliyat ile ilk olarak Mersin’den Erdemli’ye taşınmak için fiyat almak istedik. Ama çok iligli oldukları için başka firmadan fiyat almamıza bile gerek kalmadı. Gerçekten de söz verdikleri gibi çok temiz ve garantili taşıdılar. Piyasaya göre de fiyatı iyiydi. Arayarak vakit kaybetmeye de gerek kalmadı. Çok teşekkürler elinize sağlık.

Sitemiz ve hizmetlerim hakkında yorumlarınız bizim için değerlidir.